O nás

Jsme tady pro vás...

Výborní designeři

Originalita a neotřelé řešení je pro naše grafiky vždy výzva.

Řešení na míru

Stánky, nové logo, reklama či večírek, vše pro Vás připravíme originálně a na míru.

Spolupráce s klienty

Na začátku každé kampaně si stanovíme měřitelné cíle a vysoké standardy.

Rychle a spolehlivě

Náš tým má různé zkušenosti, pohledy
a odborné dovednosti.

Jsme tady pro vás...

Igor Hampl

Head of International & Marketing

Díky svému švýcarskému původu má dobré kontakty ve světě a vládne světovými jazyky - francouzština a angličtina. Znalý mnoha činností v oboru marketingu, zahraničního obchodu, investic i new byznysu je Igor tou pravou osobou pro každého, kdo chce svoji společnost posunout o kousek dále.

Michaela Zachová

Head of Communication & PR

Jejím koníčkem jsou koně a její vášní komunikace. Jedna z nejupovídanějších osob této planety má nadání pro nápady, zprostředkování čehokoliv komukoliv, přemýšlení v souvislostech, vymýšlení sloganů i psaní. Řadu let se také věnuje práci v neziskových klubech, organizaci a moderování.

Daniela Kalná

Account Director

Empatická a zároveň tvrdě pracující dáma, pro kterou není žádný úkol problém a každá kreativa je výzvou. Klienti i kolegové ji u nás mají rádi, protože je milá, chytrá a velmi příjemná. Organizační a komunikační schopnosti jsou v této branži důležité a zrovna tyto jsou její největší výsadou.

Ladislav Martinek

Production Manager

Více než třicet let sbíral cenné manažerské zkušenosti v oblasti show byznysu i obchodu. K jeho vlastnostem patří vedle organizačního talentu také spolehlivost, ochota, schopnost improvizace ale i dnes tolik ceněná obezřetnost. Je vždy o krůček napřed a odhalí i ta rizika projektu, o nichž klient nemá zatím tušení.

Náš tým složený z kreativních grafiků, IT odborníků, profesionálního fotografa 
a dalších odborníků je připraveno váš projekt dotáhnout do úspěšného konce.